Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odemykání vody 8.4.2017

Odemykání vody 8.4.2017wink

Tak už je to tak, sezóna 2017 je zahájená. Přestože v pátek to vypadalo, že nikdy nepřestane pršet, nadšenci lodního modelaření se nezalekli a v hojném počtu se zúčastnili. Přijelo nejen 24 soutěžících, ale byl zde i zhruba stejný počet přívrženců, pozorovatelů a členů podpůrných týmů jednotlivých závodníků.

Protože jsme se všichni poctivě „modlili„ za pěkné počasí tak jsme ho měli.

Sezonu se jal odemknout předseda Klom Barrakuda Martin karpatský za výrazné podpory nejmladšího člena klubu Marka Karpatského.

A už se mohlo začít. Družstvo juniorů bylo bohatší o posilu z Čelakovic organizovanou Karlem Majerem. A opravdu je prima vidět, že se o tento krásný koníček děti zajímají a baví je. Určitě na tom mají velkou zásluhu dospělí  kteří je podporují.

Tradičně jsme měli i ženské družstvo a senioři se také tvářili spokojeně, protože voda byla čistá  a tak   jejich miláčkům nehrozila žádná újma  kterou by případně mohla mít na svědomí nečistota ve vodě zapletená do lodního šroubu.

Bylo nás tolik, že  je soutěž pokračovala i po obědě který tradičně byl připravený v místní restauraci U Veselých.

Po vyhlášení výsledků jsme ještě mohli  vidět  ukázku pyrotechnické práce. Bylo to efektní i když se celá akce odehrála jinde než bylo původně zamýšleno.

Nakonec jsme ještě probrali všechno  co bylo třeba. Zbourali jsme trať a odebrali se domů.

Už teď se všichni těšíme na další příležitost k podobnému setkání.

autor: Alena Karpatskásmiley