Jdi na obsah Jdi na menu
 


Členi klubu lodních modelářů Barrakuda

  Klub lodních modelářů jsme založili v obci Nová Ves, kde sídlíme. 

Místní zastupitelstvo modelářskou činnost vítá jako osvěžení dění v obci a naše akce jsou vždy vítané.

 U místního rybníka obec upravila okolí, zvelebila fotbalové hřiště a založila tenisové kurty a zároveň povolila stavbu přístupového mola na rybníce, odkud se pak dají pohodlně vypouštět modely na plavbu.

  V těsné blízkosti  mola je vybudovaná malá restaurace, kde je možno na požádání zajistit  stravování pro závodníky a příjemně si posedět nad šálkem kávy , pivíčka a jiného. Je zde i  sociální zařízení, které je zde k dispozici po celou dobu našich soutěží, které pořádáme.

Duchovním otcem celého tohoto podnětu  je Otakar Holan, kterého všichni znáte jako předsedu klubu lodních modelářů Bakov nad Jizerou. Je to člověk s velkým přínosem pro lodní modeláře.  

 Ota,  jak mu všichni říkáme, přijíždí na naše závody   nejen jako hlavní rozhodčí, ale   pomáhá bodovat naše modely. Jeho zkušenosti se nedají  ničím nahradit. Jeho rady si všichni váží a jeho rozhodování je profesionální a nestranné.

Soutěžní pravidla v Nové Vsi,  podle kterých se zde jezdí  soutěž,  je nápad Martina Karpatského, Otakara Holana, Marcely Pischnothové.

Nápad se zrodil na soutěži v Jinolicích a postupně se budoval do podoby,  kterou dobře znáte. Nebyla to cesta přímá, ale hodně nás to potrápilo,  v průběhu dvou sezón se to pořád upravovalo do dnešní podoby.

 

 

 

Nečleni Klubu lodních modelářů Barrakuda

Datum: 25. 4. 2011
Fotografií: 1
Složek: 0

Modely lodí členů klubu Barrakuda

Datum: 19. 12. 2010
Fotografií: 107
Složek: 6
 

Fotografie